اجاره کولر گازی پرتابل با جابه جایی و نصب در محل

اجاره کولر گازی پرتابل یا قابل حمل، برای مکان‌های کوچکی که حدود 20 الی 30 متر هستند گزینه مناسبی است. با اجاره این کولر، می‌توان آن را به مکان مورد نظر منتقل کرده و در قسمت‌های مختلف منزل و محل کار نصب کرد. 

اجاره گولر گازی پرتابل

اجاره کولر گازی پرتابل

کولر‌های گازی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند و هر کدام مزایا و معایب متفاوتی را دارند. یکی از انواع آنها،   کولر‌های گازی پرتابل است، که با ساخت آن استفاده از وسیله سرمایشی راحت‌تر شده است. چراکه این وسیله قابل حمل بوده و برای اتاق‌ها و مغازه‎‌های کوچک گزینه مناسبی است.

این نوع کولر یک کولرگازی اسپیلیت است که از 2 آپشن سرمایشی و گرمایشی برخوردار است. مدل‌های گرمایشی آن جهت تولید گرما از هیتربرقی استفاده می‌کنند. اجاره کولر گازی پرتابل برای مکان‌هایی که حدود 20 الی 30 متر هستند، کاربرد دارد.

این وسیله دارای چرخ بوده و به‌راحتی قابل حمل است. همچنین قطعات آن مانند کندانسور، اپراتور و فن در یک قسمت قرار دارند. در نوع سرمایشی آنها، گرمای موتور توسط لوله خرطومی که در قسمت پشت دستگاه قرار دارد، خارج می‌شود.

اگر در مکان مورد نظر امکان نصب اسپیلیت‌ها یا مدل پنجره‌ای وجود ندارند، اجاره کولر گازی پرتابل بهترین گزینه محسوب می‌شود.

مشخصات کولر گازی پرتابل

در صورت اجاره کولر گازی پرتابل، نیازی به نصب نبوده و به‌راحتی می‌توان آن را به مکان مورد نظر حمل کرد. این نوع کولر‌ها دارای امکاناتی همچون صدای کم، کنترل از راه دور، نمایشگر ال‌سی‌دی، فیلتر قابل شست‌و‎‌شو، قابلیت تنظیم دور فن و جهت باد هستند.

کولر گازی پرتابل دارای ظرفیت های متفاوت با گاز از نوع مبرد 410 جدید است و از راندمان بالایی برخوردار خواهد بود.

مزایای اجاره کولر گازی پرتابل

اجاره کولر گازی سام

از جمله مهم‌ترین مزایای این نوع کولر می‌توان به سهولت در جابه‌جایی اشاره کرد. بدین ترتیب با اجاره کولر گازی قابل حمل، شما می‌توانید آن را در هر مکانی که خواستید قرار دهید.

همچنین این کولر‌ها را می‌تواند در مکان‌های مختلفی مانند پنجره، سقف، دیوار‌ها و درب‌های کشویی قرار داد.

جمع‌بندی

کولر گازی پرتابل یکی از انواع کولر گازی است که به آن قابل حمل نیز می‌گویند. این وسیله سرمایشی برای خنک‌کردن مکان‌های کوچک مناسب است.

این کولر‌ها در ظرفیت و اسپلیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند با اجاره کولر گازی پرتابل می‌توانید در هزینه‌های خود در تابستان صرفه‌جویی کنید.

در صورتی که کولر گازی پرتابل جوابگوی شما نمی باشد، به صفحه اجاره کولر مراجعه فرمایید و یا جهت راهنمایی در این مورد تماس بگیرید.

فهرست
0912-233-0130