اجاره کولر گازی با جابه جایی و نصب در محل مشتری

اجاره کولر گازی یکی از اصلی‌ترین مواردی است که هنگام برپا‌کردن مراسمات مختلف باید به آن توجه کرد. خصوصا در فصل تابستان اجاره‌کردن کولر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اما ابتدا باید با انواع و کارکرد‌های کولر آشنایی پیدا کنید تا بتوانید با اطلاعات بیشتری کولر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازیهنگام برگزاری برخی از مراسمات، اجاره کولر گازی هزینه به‌صرفه‌تری در مقایسه با خرید آن دارد. زیرا شما برای خنک‌کردن فضای مراسم‌هایی همچون جشن، عروسی یا جلسات کاری تنها برای چند ساعت به این وسیله نیاز دارید.

همچنین شما می‌توانید با شناخت انواع کولر گازی، کولر متناسب با مناسبت خود را انتخاب کنید. در ادامه این انواع را بررسی می‌کنیم.

انواع کولر گازی سرماسازان

  • کولر گازی تک فاز
  • کولر گازی 3 فاز
  • کولر گازی پرتابل
  • کولر آبی

جهت اجاره کولر آبی و گازی باید با انواع، مزایا و کارکرد آنها آشنایی کامل داشته باشید.

کولر گازی ایستاده

این نوع کولر دارای 2 قطعه بوده که یکی از آنها کندانسور و دیگری پنل کولر است. محل قرارگیری کندانسور در فضای بیرون از سالن بوده و وظیفه دریافت هوای گرم از پنل و تزریق هوای خنک به دستگاه پنل را برعهده دارد. کندانسور در محیط بسته گرم شده و باعث سوختن کولر می‌شود.

دستگاه پنل قطعه دیگری است که از طریق شلنگ به کندانسور وصل است. این نوع کولر مناسب مراسم‌هایی است که در متراژ بالا برگزار می‌شوند. با اجاره کولر گازی ایستاده، می‌توان باعث خنک‌شدن فضایی 200 متری و حتی بیشتر شد.

ویژگی‌های کولر گازی ایستاده

  • این کولر دارای سیستم یون میکروپلاسما است که باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در محیط را از بین می‌برد.
  • سیستم زمان‌بندی در کولر گازی ایستاده به شما این امکان را می‌دهد که در زمان مشخص کولر را روشن یا خاموش کنید.
  • در این کولر سیستم آرام وجود دارد که صدای کولر را کاهش می‌دهد تا صدای آن موجب آزار و اذیت شما نشود.
  • ویژگی دیگر این کولر سیستم هشدار تمیزکردن کولر است که با روشن‌شدن این چراغ، یعنی شما باید اقدام به تمیز‍‌کردن کولر خود کنید.
  • در ساختار کولر گازی ایستاده فیلتر PURE وجود دارد که گرد‌و‌غبار موجود در هوا را فیلتر کرده و باد خروجی آن را تمیز می‌کند.

کولر گازی تک فاز و 3 فاز

کولر گازی ایستاده دارای 2 نوع تک فاز و 3 فاز است. تفاوت این 2 وسیله در قدرت خنک کردن آنها است. بدین ترتیب، نوع 3 فاز آن می‌تواند فضای بیشتری را خنک کند. البته این نوع کولر به برق بیشتری هم نیز دارد.

کولر آبی

این نوع کولر با کولر‌های خانگی که در پشت‌بام نصب می‌شوند، تفاوت دارد. تفاوت این 2 در سایز و قدرت موتور است. اجاره کولر آّبی در مقایسه با نوع گازی آن مورد استقبال مشتریان کمتری قرار می‌گیرد.

جمع‌بندی

اجاره کولر گازی در مقایسه با خرید آن در مراسم‌های مختلف به‌صرفه‌تر است. همچنین این کولر‌ها انواع مختلفی دارند که شما با بررسی آنها می‌توانید با توجه به مراسم خود، بهترین نوع آنها را انتخاب کنید.

به‌عنوان مثال، کولر گازی 3 فاز برای مراسم‌های کاربرد دارد که در فضاهایی بزرگ برگزار می‌شوند. اما در مقایسه با کولر‌های دیگر به برق بیشتری هم نیاز دارند.

فهرست
0912-233-0130